Gökhan Gönül Menajeri Ahmet Bulut yüzünden Beşiktaş'tan uzaklaşıyor

G%C3%B6khan+G%C3%B6n%C3%BCl+Menajeri+Ahmet+Bulut+y%C3%BCz%C3%BCnden+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99tan+uzakla%C5%9F%C4%B1yor
ABONE OL

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut siyah-beyazlılarla oyuncusunun durumunu konuşmaya gitti, ortalık gerildi. Yönetici Emre Kocadağ'la bir araya gelen Bulut, transferden önce eski borçların kapanmasını isteyince görüşme olumlu sonuçlanmadı.

Beşiktaş’ta Ahmet Bulut kabusu yaşanıyor… Almanya’dan dönen ve Emre Kocadağ’la bir araya gelen Bulut; Gökhan Gönül ve Dorukhan konularının görüşülmesinden önce eski dönemden alacağını istedi. Kocadağ ise 250 bin euro için kulübe icra takibi başlattığını hatırlatarak, “Yaptığın çok ayıp” dedi. Takibi geri çekmesini istedi.

Gönül’ün kalmasını istediklerini ancak yaşının 35 olduğunu hatırlattı. Bulut ise Gönül’ e önce eski alacaklarının ödenmesini, ancak sonrasında yeni dönem için görüşmelere başlayabileceklerinin altını çizdi. Oldukça gergin geçen görüşmeden sonuç çıkmadı.

Gelen bilgilere göre eğer bu toplantı bu kadar gergin geçmeseydi, Bulut; Emre Çolak ve Arda Turan’ı getirmeyi teklif edecekti. Ayrıca Kocadağ da, Volkan Babacan konusunda neler yapılabileceğini konuşmayı planlıyordu.

GÖNÜL GÖRÜŞMESİNDE BULUT, MENAJERLİK ÜCRETİNİ İSTEDİ

Ahmet Bulut, Cuma günü İstanbul’a geldi. Gökhan Gönül’ün sözleşmesinin yenilenmesi için Emre Kocadağ’la bir görüşme yaptı. Bu görüşmede Kocadağ, Gökhan’ın Beşiktaş’ta kalmak istediğini söyledi. Bulut da onayladı. Ancak görüşmede Bulut gündeme daha önce hakkettiği ancak ödeme almadığı menajerli ücretini getirdi. Bu durum ikili arasında gereksiz bir gerginliğe neden oldu. Gökhan konusunda bir anlaşma beklenirken, yapılan son görüşmeden herhangi bir sonuç alınamadı. Bundan sonra olacakları ise Gökhan Gönül'ün tavrı belirleyecek. Tecrübeli oyuncu siyah-beyazlılarda kalmak istediği için bir sonraki görüşmenin daha olumlu geçmesi bekleniyor.

>