Gedson'un menajeri her yolu deniyor

Beşiktaş ve Galatasaray'ın gündeminde olan Gedson Fernandes'in menajeri, oyuncusundan daha fazla para kazanmak için her yolu deniyor.

Gedson%E2%80%99un+menajeri+her+yolu+deniyor
ABONE OL
Beşiktaş’ın, Gedson Fernandes'in haklarının yarısı için 15 milyon euro önerdiği iddia edildi… Galatasaray’ın ise 10 milyon euro teklif ettiği… Marsilya, Zenit, Valencia gibi isimler ortaya atıldı. Ancak hiç birisinin ilgisi olmadığı anlaşıldı.
 
Benfica’da kadroda tutulan ancak rotasyon oyuncusu dahi olamayan Gedson ise takımdan ayrılmak istiyor. Ancak Galatasaray, Morutan’ı aldı. Beşiktaş ise Can Bozdoğan’la anlaştı. Bu yüzden 390 bin Euro’luk maaşı olan ve hem Galatasaray hem de Beşiktaş’tan 1.5 milyon Euro’nun üzerinde maaş teklifi alan Portekizli şok oldu.
 
Tahminin 3.5 milyon Euro’luk danışmanlık ücretini kaybetmek üzere olan Gedson’un menajeri Türkiye’deki bağlantılarını kullanmaya başladı.
 
Bir süre önce Türkiye’deki bağlantıları aracılığıyla “Galatasaray 10 numarayı Gedson’a ayırdı”  haberini yaptırdı. Bugün ise tüm Türk basınına aynı kalemden çıkan “Gedson için Quaresma devrede” haberini yazdırdı.
>