Galatasaray'ın teklifiyle dalga geçti

Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+teklifiyle+dalga+ge%C3%A7ti
ABONE OL

İskoç gazeteci Daniel Caw, Abdürrahim Albayrak’ın menajeri ile görüştüğü Joe Aribo haberinin dumanı tüterken ortaya atılan 3.5 milyon euro iddiasıyla dalga geçti…

Abdürrahim Albayrak’ın kısa süre önce menajeri ile görüştüğü Joe Aribo için Scout ekibinden rapor istediği ortaya çıkmıştı… rapor olumlu çıktı. Albayrak, İstanbul’a görüştüğü menajere Rangers’ın orta saha oyuncusunu istediklerini söyledi.
 
Ancak Nijeryalı menajer İskoç şampiyonunun, Şampiyonlar Ligi’nde oynamak için Aribo’yu bırakmak istemediği cevabını verdi. 10 milyon euro’nun altında bir teklif düşünmediklerini söyledi. Galatasaray, Aribo’dan vazgeçmek zorunda kaldı.
 
Nijeryalı gazetesi Hassan Muaz da, Aribo’nun, Birleşik Krallık’tan ayrılmak istemediğini, Rangers’ta göstereceği performansla Premier Lig’i hayal ettiğini yazdı. Kendisiyle Galatasaray’ın teklifini konuştuğunu iddia etti.
 
3.5 MİLYON EURO’YA ARIBO’NUN ALINABİLECEĞİ İDDİASIYLA DALGA GEÇTİLER
 
İskoç gazeteci Daniel Caw, Abdürrahim Albayrak’ın menajeri ile görüştüğü Joe Aribo haberinin dumanı tüterken ortaya atılan 3.5 milyon euro iddiasıyla dalga geçti… Galatasaray’ın henüz bir teklifinin olmadığı hatta Albayrak’ın Scout ekibinden rapor beklediği Nijeryalı oyuncu için bazı sosyal medya hesaplarından yapılan 3.5 milyon euro’luk teklif iddiası üzerine Caw bir haber yaptı.
 
Caw haberinde, “Aribo, bu sezon maçlarda 8 gol attı. 4 asist yaptı. Büyük maçlardaki ipeksi gösterileri dikkat çekti. Rangers’ın şampiyonluğundaki önemli  isimlerden biri olarak ününü pekiştirdi. 3.5 milyon Euro’ya transfer olabileceği düşünmek bir çılgınlık” dedi.
>