Galatasaray'ın 4 yıldızına teklif

Galatasaray'da Fatih Terim'in göndermek istemediği isimlere teklif gelmesi dikkat çekti.

Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+4+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1na+teklif
ABONE OL
Galatasaray’da Başkan Burak Elmas ile teknik direktör Fatih Terim 29 Aralık’tan sonra dün ilk bir araya geldi... 29 Aralık’taki görüşmede Terim; bir yedek kaleci, bir sol bek, bir 6/8 numara oynayan orta saha oyuncusu, bir oyun aklı olacak 10 numara, bir kanat oyuncusu ve bir de santrfor olmak üzere 6 oyuncu talep etti. .   
 
Başkan Elmas, Terim’e futbolcuların paralarını ödeyemediklerini, kasada para olmadığını, döviz kurundaki dalgalanmanın farkında olması gerektiğini anlattı. Terim’e sezon başında söylediği, “bu oyuncuları alalım. 3 sezon sadece rötuşlar yapacağız” sözünü hatırlattı.  
 
“Satarsak ancak oyuncu alırız” dedi. Ancak Galatasaray’a Terim’in “bana lazım” dediklerine teklif geldi. “Gidebilirler” dediklerine ise teklif gelmedi.  
 
* Kerem’e Stuttgart teklif yaptı. Teklif az bulundu. Çünkü bonuslar dahil toplamda ciddi bir rakam olsa da nakit ödeme çok düşük kaldı.  
 
* Marcao’ya Serie A’dan teklif geldi. Ancak geçen sezon konuşulan 13-14 milyon euro’ların yarısına yakın rakamlar konuşuldu.  
 
* Mustafa Mohamed için Katar’ın Al Sadd takımı yoklama yaptı. 6 milyon euro teklif etti. Bu Mohammed için Zamalek’e ödenen 6 milyon dolar düşünüldüğünde az bulundu.  
 
* Berkan için Almanya’dan yoklama oldu. Ancak Galatasaray’ın Alanyaspor’a ödediği bonservis bedeli civarında bir rakam ortaya çıktı.  
>