Galatasaray’dan Fener’e büyük çalım! Dzyuba’da sona doğru

Galatasaray haberleri... Sosyal medya hesapları Artem Dzyuba’nın adını Fenerbahçe’yle ansa da gazeteci Dmitry Shnyakin bombayı patlattı. Galatasaray’ın ezeli rakibine transfer çalımı atarak Dzyuba ile görüşmelere başladığını iddia etti.

Galatasaray%E2%80%99dan+Fener%E2%80%99e+b%C3%BCy%C3%BCk+%C3%A7al%C4%B1m%21;+Dzyuba%E2%80%99da+sona+do%C4%9Fru
ABONE OL
1 / 6

Fenerbahçe’nin Zenit’ten ayrılan Artem Dzyuba ile bir süredir görüştüğü iddia ediliyordu. Ancak bu transferde sağ gösterilip sola vurulacak gibi gözüküyor.

2 / 6

Sosyal medya hesapları Rus futbolcunun Fener’e gideceğini yazsa da futbol yorumcusu ve gazeteci Dmitry Shnyakin’den çok farklı bir iddia geldi.

3 / 6

Telegram kanalında golcü futbolcunun Galatasaray ile görüşmek üzere Türkiye'ye uçtuğunu söyleyen Shnyakin, Dzyuba’nın bizzat İstanbul'a uçtuğunu ve pazarlık için herhangi bir menajer görevlendirmediğini vurguladı.

4 / 6

İddiasına göre oyuncu, yılda yaklaşık 2 milyon euro almak istiyor. Ama Türkler bu rakamı düşürmek için oynuyorlar.

5 / 6

GALATASARAY'IN BASIN SORUMLUSU, DZYUBA'YI YALANLAMADI

Bu arada soccer.ru Dzyuba-Galatasaray iddialarını GSTV muhabiri Deniz Gülen sordular. Ancak Gülen olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi. Gülen. sport.ru'da Galatasaray’ın basın sorumlusu olarak geçti.

6 / 6

MASTÜRBASYON VİDEOSU YAYILMIŞTI

2020 yılında başarılı forvetin mastürbasyon yaparken çektiği videosu sosyal medyada hızla yayılmış, futbolcu Milli Takımda kadro dışı kalmıştı.