Galatasaray'daki Muhammed krizinin nedeni

Bordeaux’aa imza atmak için Fransa’ya giden… sağlık kontrolünden bile geçen Mustafa Muhammed'in transferi gerçekleşmedi. Galatasaray şok oldu. Çünkü toplamda 5.5 milyon dolar ödenip, 6 milyon euro kasaya girecekti. Kısa günün karı yaklaşık 1 milyon dolar olacaktı. Hem de Muhammed’in keyfi yerine gelecekti.

Galatasaray%E2%80%99daki+Muhammed+krizinin+nedeni
ABONE OL
Galatasaray ile Muhammed’in arası, Fatih Terim’in Olimpiyatlara gitmesine izin vermemesiyle açıldı. Mısırlının kalbi kırıldı. Çünkü hayallerinden birisiydi. Üstüne bir de Olimpiyatlara gitmemesine rağmen Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında oynamayınca keyfi iyice kaçtı. Euro 2020 sürecinde Terim, Muhammed’i yanına alıp forvet oyuncularının nasıl gezdiğini, neler yaptığını anlatı. Ancak Muhammed’in dönüş alamadı.
 
Muhammed’in eşinin hamilelik süreci de oldukça zorlu geçti. Bu dönemde Mısırlı oyuncunun performansı iyiden iyiye düştü.
 
Mısırlı oyuncu için Galatasaray, Zamalek ile sorunu çözerse Rusya ya da Suudi Arabistan ya da Katar şansını deneyecek. Ancak Muhammed bu liglere gitmek istemiyor. Gözü Premeir Lig’de buralara giderse geri adım olacağına inanıyor.
 
Bu yüzden Terim, bu dönemde Muhammed’i kazanmayı düşünüyor. İlk etapta hem Muhammed’in hem de eşinin ailesi İstanbul’a gelecek. Ayrıca bir de kendisine özel psikolog tutuklacak. Yeniden takıma adapte olması sağlanacak.
>