Galatasaray'da yeni transfer operasyonu

Galatasaray'da 4 maçtır süren galibiyet hasreti sonrasında Fatih Terim, kadroda revizyona gitmeye hazırlanıyor. Terim, operasyon için ocak ayını bekliyor.

Galatasaray%E2%80%99da+yeni+transfer+operasyonu
ABONE OL
 
 
Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim 3-0 kaybedilen Kayserispor maçından sonra; “Görecekler ki 1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak” dedi… devre arasında ciddi bir transfer operasyonu olacağının mesajını verdi.
 
Daha önce düzenlediği basın toplantılarında “bana 3 yıl verin” diyen Terim’in Kayserispor hezimetinden sonra bu süreyi 3 aya düşürmesinin sırrının yönetime verdiği transfer raporu olduğu gelen bilgiler arasında.
 
Sezon başında Nelsson (7 milyon euro), Cicaldau (6.5 milyon euro), Morutan (5.7 milyon euro) Berkan (3.5 milyon euro), Barış Alper (2.1 milyon euro), Bey (1.15 milyon euro), Halil (1 milyon euro), Assunçao (100 bin euro) ve van Aanholt, Aytaçe ve Alpaslan gibi oyunculara ödenen rakamlarla 30 milyon euro’luk bir transfer yükünün altına giren Galatasaray’ın devre arasında benzer bir operasyon yapacağı konuşuluyor.
 
Terim’in isteğiyle Ocak ayında öncelikle; Fatih, Luyindama, Yedlin, Babel, Feghouli ve Diagne’den kurtulmanın yolları aranacak. Ardından Muhammed’den bir para kazanılıp Ocak transferine bütçe yaratılmaya çalışılacak.
 
Daha sonra başta forvet olmak üzere Terim’in ismini verdiği isimlerin oyuncuların alınmasıyla bambaşka bir Galatasaray ortaya çıkacak.
>