Galatasaray'da Mustafa Muhammed'in bonservisi öncelik değil

Galatasaray%E2%80%99da+Mustafa+Muhammed%E2%80%99in+bonservisi+%C3%B6ncelik+de%C4%9Fil
ABONE OL

Galatasaray'da devre arasında kadroya katılan Mustafa Muhammed'in bonservisinin yaz aylarında alınması öncelikler arasında yer almıyor.

Pandemi izin verirse Galatasaray’da 29 Mayıs’ta seçim yapılacak… 30 Haziran’da başlanlık koltuğuna oturacak yeni başkan kucağında 400 milyon TL’lik bir bomba bulacak. Bu da yetmeyecek yeni başkan ayrıca 11 gün içinde 4 milyon 350 bin euro bulup, Monaco’ya ödeyecek. Bu sayede Henry Onyekuru’nun bonservisi alınacak.
 
Ardından kafası karışmaması için Mustafa Muhammed’in sözleşmesinde yer alan 4 milyon dolar’lık opsiyonun kullanılmasına çalışılacak. 4 milyon dolar’da Mısır’ın Zamalek ekibinin hesabına yatırılıp, iş bitirilecek. Ancak gelen bilgilere göre Muhammed için acele yok.
 
Şu an için 4 başkan adayı da 400 milyon TL’yi bulup öncelikle nefes almaya çalışıyor. Hemen ardından 11 gün içinde 4.35 milyon euro ödeyip Onyekuru’nun işini bitirmeye çalışacak. Ayrıca transferde yapılması gereken hamleler tamamlanacak. Muhammed için zaten yıl sonuna kadar zaman olduğu için hiç acele edilmeyecek.
>