Galatasaray'da Marcao krizi büyüyor!

Galatasaray'da Marcao'nun affedilmesi kararı, takım arkadaşlarını rahatsız etmiş durumda.

Galatasaray%E2%80%99da+Marcao+krizi+b%C3%BCy%C3%BCyor%21;
ABONE OL
Burak Elmas affetti. Fatih Terim affetti. Ancak başka kimse affetmedi. Galatasaray’da tam bir Marcao huzursuzluğu var. Brezilyalı oyuncunun sanki büyük bir rezalete imza atmamış gibi Terim tarafından idmana çıkarılması tüm takım arkadaşlarını rahatsız etmiş durumda. Terim tarafından idmana kabul edilmeden önce Brezilyalı oyuncu soyunma odasında kısa bir konuşma yaptı. Özür diledi.
 
Ama daha önce yaptığına benzer bir açıklama olduğu için kimseyi tatmin etmedi. Konuşması bitince kimse alkışlamadı ya da sırtına vurmadı. Kendisini yeniden ailenin içine kabul ettiklerine dair bir mesaj vermedi. Aslında Marcao’nun da bunu çok da umursadığı söylenemez. Takım arkadaşlarını en fazla rahatsız edense bu.
 
Asıl merak edilen ise milli takım dönüşü Halil ve Kerem’in Marcao’ya ne tepki vereceği. Bu arada Galatasaray’ın profesyonellerinin araya girmesiyle Marcao’nun Kerem’in ailesinin yanına götürülmesi ve babasına el öptürüp, özür dilemesi planlandı. Ancak babası bunu kabul etmedi. Kerem de, Marcao ile sarılıp, öpüşüp poz vermeyi kabul etmedi.
 
>