Galatasaray'da gidecekler netleşiyor

Galatasaray%E2%80%99da+gidecekler+netle%C5%9Fiyor
ABONE OL

Galatasaray’da kiralıklar dışında sözleşmesi sezon sonunda bitecek 8 isim var. Bunlardan hepsi de kalabilir, hepsi de gidebilir. Ancak Ömer, Emre, Donk ve Arda kalmaya en yakın, Linnes, Şener, Belhanda ise gitmeye en yakın isimler. Akbaba ise hem kalmaya, hem de gitmeye en yakın oyuncu. Ancak sözleşmesi biten oyuncular yeni takım bulmakta çok da zorlanmayacak.

 
 
 
1 / 8

Linnes: Gelecek sezon Galatasaray kadrosunda yer almayacak. Başakşehir'le anlaştığı konuşuluyor.

2 / 8

Şener: Parçalıyı giyeceği son maçları yaşıyor. Ankaragücü ya da Gençlerbirliği'ni istiyor. Ancak 1. Lig'den gelecek Karadeniz takımlarından birisine de gidebilir.

3 / 8

Belhanda: Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra İstanbul'da bir takımda devam etmek istiyor. Beşiktaş'a haber gönderdi olmadı. Başakşehir'e gidecek gibi duruyor.

4 / 8

Emre Akbaba: Kendisine yapılan aşırı düşük teklif, keyfini kaçırdı. Kendisi de 1.75 milyon euro'yu başka takımda alamayacağını biliyor. Ancak 1 milyon euro'luk indirim de keyfini kaçırıyor.

5 / 8

Ömer Bayram: Milli takıma kadar yükselen Ömer Bayram'a, Galatasaray'a aldığını ödeyecek pek çok Süper Lig takımı var.

6 / 8

Ryan Donk: Sözleşme uzatmazsa eski takımı Kasımpaşa geri almaya çok hevesli.

7 / 8

Emre Taşdemir: Sol bek rotasyonunda devam edebilir. Gidebilir de. Çok talibi olabilir.

8 / 8

Arda Turan: Sözleşmesi öyle ya da böyle uzayacak. Ancak daha önce Başakşehir'den ayrıldığında kendisine teklif gönderen, Güney Amerika takımları yine peşine düştü. Menajerler "kalmazsan, götürelim" diyorlar.

>