Galatasaray'da Fatih Terim'in izleri siliniyor

Galatasaray%E2%80%99da+Fatih+Terim%E2%80%99in+izleri+siliniyor
ABONE OL

Galatasaray'da Fatih Terim ile beraber çalışanlarla yolların tek tek ayrılması dikkat çekiyor.

Fatih Terim ve iki birinci yardımcısı Ümit Davala ile Levent Şahin de gitti… Riera, Selçuk İnan ve Fadıl Koşutan’ın da sözleşmeleri sona erdi. Terim’in yardımcıları arasında şu anda sadece Scott Pirri’nin sözleşmesi devam diyor.
 
Ancak Abdürrahim Albayrak; idari direktör Şükrü Hanedar’dan, Scout şefi Emre Utkucan’a kadar tüm isimleri tek tek göndermeye hazırlanıyor. Bunlara geleceğin sportif direktörü gözüyle bakılan Hakan Balta ile Galatasaray’da yıllardır tercüman olarak görmeye alıştığımız Mert Çetin, hatta doktor Yener İnce de dahil
 
Albayrak’ın 30 yıllık dostuluğun bozulmasından sonra önümüzdeki dönemde Terim’le beraber çalışmış hiçbir isme futbol takımında yer vermek istemediği öğrenildi.
 
TERİM SANKİ DÖNMEYECEKMİŞ GİBİ VEDA ETTİ
 
Bu arada geçen hafta Florya’ya gelerek odasındaki tüm şahsi eşyaları toplayan Fatih Terim kulüp çalışanlarına da tek tek veda etti. Kendilerine başarılar diledi. Tecrübeli teknik adamın vedasının sanki uzun süre daha dönmeyecekmiş gibi olması dikkat çekti. Ayrılmadan önce kulübün kendisine tahsis ettiği aracı da iade etti. Terim’in Florya’da olduğunu bilmesine rağmen Abdürrahim Albayrak tesislere gelmedi. Terim’e veda etmedi.
 
>