Galatasaray'da Fatih Terim krizi

Galatasaray'da yönetimden bazı isimlerin Burak Elmas'ın Fatih Terim ile yola devam etmesi durumunda istifa edecekleri öğrenildi.

Galatasaray%E2%80%99da+Fatih+Terim+krizi
ABONE OL
Galatasaray’da fırtınalar kopuyor... yönetim kurulu toplantısında ne yaşanırsa bir bir dışarı sızıyor. Kulübün içinde gizli saklı herhangi bir şey kalmıyor. En basit Whatsapp konuşmaları bile yöneticiler tarafından adeta basına servis ediliyor. Tüm bu gelişmeler ışığında Burak Elmas en fazla zorda kalan isim.  
 
Fatih Terim’in söylemese de sürekli, ''seni ben seçtirdim'' havası, yöneticilerin ''burası Terimspor'' değil baskıları, yapılan transferler, elde patlayan yabancılar, takımın aldığı kötü sonuçlar her şeyi daha karmaşık hale getiriyor.  
 
Son yapılan yönetim kurulu toplantısında Işıtan Gün ve Bikem Kanık, ''Terim varsa biz yokuz'' diyerek rest çekti.  
 
Başkan Burak Elmas’a Terim’le yollarını ayırması için 15 gün süre verdi. Bu süreçte beklenen ayrılık gerçekleşmezse istifa edeceklerini ilettiler.  
 
Galatasaray’da daha önce Terim’in yönetime soktuğu Rezzan Epözdemir’in yanı sıra Köksal Ünlü istifa etti. Gün ve Kanık da bırakırsa istifa sayısı 4 olacak. Ayrıca Reha Keskin’in istifası da sürpriz olmayacak. Böylece Elmas bir anda 6 yöneticisini birden kaybetmenin eşiğine gelecek.  
>