Galatasaray'da Domenec Torrent çıkmazı!

Galatasaray'da başkan adaylarının hiçbirinin çalışmayı düşünmediği teknik direktör Domenec Torrent'i göndermek o kadar kolay olmayacak gibi görünüyor.

Galatasaray%E2%80%99da+Domenec+Torrent+%C3%A7%C4%B1kmaz%C4%B1%21;
ABONE OL
Domenec Torrent’in tazminatı Galatasaray camiasında çok sık sorgulanıyor… hatta başkan adaylarından Metin Öztürk’ün kavga ederek yollarını ayırdığı Levent Nazifoğlu rakamın 2.31 milyon euro olduğunu iddia etti. İşin daha kötüsü ise Katalan teknik adamın geldiği günden bu yana sadece Ocak ödemesi olan 255 bin euro’yu aldığı, Şubat, Mart ve Nisan ödemelerinin ise henüz içeride olduğu öğrenildi.
 
Galatasaray’ın şu an içn Torrent’e borcunun 765 bin euro’ya olduğu, sezonun bitimiyle beraber 255 bin euro’luk ödeme ile toplam borcun 1 milyon 20 bin euro’ya çıkacağı öğrenildi.
 
ELMAS YÖNETİMİ TEK TAKSİT DAHA ÖDEYECEK
 
Burak Elmas yönetiminin görevi bırakmadan önce en fazla Şubat ödemesini tamamlayacağı Mart, Nisan ve Mayıs aylarına ait 765 bin euro’luk ödemenin ise yeni yönetime kalacağı gelen bilgiler arasında.
 
RUTİN OLAY
 
Torrent ödemesini geç aldığı için rutin bir işlem olarak yönetimi FIFA’ya şikayet etti.
 
GELECEK SEZONUN PARASINI DA ALACAK
 
Bu arada Torrent’e kalsa da gitse de gelecek sezon 1.5 milyon euro ödenecek. Böyle bir durumda toplam borç Levent Nazifoğlu’nun bahsettiği 2.31 milyon euro’ya yakın 2.265 milyon euro olacak.