Galatasaray'da beş aday

Galatasaray%E2%80%99da+be%C5%9F+aday
ABONE OL

Galatasaray'da liseliler grubuna karşı olan ve kendilerini 'atkılılar' olarak adlandıran grup, aday çalışmalarını sürdürüyor. Şu ana kadar 5 isim gündeme geldi.

Galatasaray’da İnan Kıraç ''Yeni Ünal Aysal''ını arıyor... çünkü bu kongreyi prestij meselesi olarak görüyor. Kendilerine ''atkılılar'' diyen Liseli olmayan kongre üyeleri ise Mustafa Cengiz’in boşluğunu güçlü bir adayla doldurmak istiyor.
 
Adnan Polat’ı ikna etmeye çalışan bu grup pek umutlu değil. Bu isimlerin Liselilerin de gündeminde olan Ebru Köksal’a gidebilecekleri ayrıca Kıraç’ın çıkaracağı adayı alt edebileceğine inandıkları; Haldun Üstünel ve Yiğit Şardan, Emir Sarıgül gibi isimleri de yokladıkları da gelen bilgiler arasında.
 
Kendilerine ''atkılılar'' diyen Galatasaray Lisesi dışında kulübe üye olan isimler kongreye, ''Galataaray halkındır'' diyerek hazırlanıyor. Bu grup eğer istediği gibi bir başkan adayı bulursa kongre üyesi pasif üyeleri harekete geçirmek amacında. Liseli olmayan tüm üyeleri, ''kulübü kafatasçılara bırakmayalım'' diyerek tek tek arıyor.
>