Galatasaray'da Arda Turan sesleri! Cenk Ergün'ün yerine geliyor

Galatasaray'da Cenk Ergün'ün yerine Arda Turan'ın geçeceği iddiaları var... Lucas Torreira ve Dries Mertens transferlerinde ön plana çıkan Arda, sportif direktör olarak değerlendirilmek isteniyor...

Galatasaray%E2%80%99da+Arda+Turan+sesleri%21;+Cenk+Erg%C3%BCn%E2%80%99%C3%BCn+yerine+geliyor
ABONE OL
 
Galatasaray Haberleri | Galatasaray’da Erden Timur’un hedefi Lucas Torreira ve Dries Mertens transferini bitirdikten sonra Cenk Ergün’ün yerine Arda Turan’ı getirmek… Sarı-kırmızılı ekibin CEO’su Timur’un üzerinde çalıştığı Torreira ve Mertens transferlerinde bizzat dahli olan Arda Turan çok ciddi bir çalışma gösterdi. Turan iki oyuncuyu da aradı. Galatasaray’ı anlattı. Kendilerine sarı-kırmızılı formayı giymeleri durumunda yaşayacaklarından bahsetti. 
 
Galatasaray’ın hedeflerinden bahseden Arda Turan, bu sezon şampiyonluk gelecek sezon ise Şampiyonlar Liginde başarılı olunacak bir kadro kurduklarını anlattı. 
 
Arda Turan’ın sözleşmesi bittikten sonra takımdan uzaklaştırıldı. Erden Timur ilk etapta Arda’nın Okan Buruk’un ekibinde yer almasını istedi. Yönetim içindeki en büyük rakibi Asbaşkan Metin Öztürk reddetti. Ancak Timur, Arda’dan vazgeçmedi.