Galatasaray’da Albayrak sıkıntısı!

Galatasaray%E2%80%99da+Albayrak+s%C4%B1k%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1%21;+
ABONE OL

Galatasaray'da Abdürrahim Albayrak sıkıntısı yaşanıyor... Tecrübeli idareci Mustafa Cengiz yönetiminin görevden ayrılmasına çok az bir zaman kala yeni adaylardan Yiğit Şardan'ın listesine girdi ancak teknik direktör gibi çok ciddi konularda tek başına hareket ediyor, seçilecekmiş gibi ileriye dönük planlar yapıyor. Bu durum diğer adayların tepkisini çekiyor.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz başkanlığındaki yönetim, görev sürelerinin bitmesine 17 gün kala yeni teknik direktör arayışına devam ediyor. Fatih Terim’den kalma herşeyi Florya’da çıkarmaya başlayan Abdürrahim Albayrak, asbaşkan olarak yönetiminde yer aldığı Yiğit Şardan seçimi kazanacakmış gibi çalışıyor. Teknik direktör arıyor.
 
Albayrak başta Okan Buruk ve Rudi Garcia olmak üzere bazı yerli ve yabancı hocalarla isimlerinin masaya oturdu. Yeni teknik adam arayışı ve yapılan ön görüşmeler konusunda 5 başkan adayı; Burak Elmas, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu, Işın Çelebi, İbrahim Özdemir'e hiçbir şekilde haber, bilgi verilmedi.
 
Albayrak’ın, seçim öncesi bir teknik direktörle sözleşme imzalaması halinde, bunun 'meşru' olmadığı, yeni gelecek başkanın önünü kapatacağını, kulübü de tazminat yüküyle karşı karşıya bırakacağını belirtiliyor. Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Oytun Özer’in de görevini bu yüzden bıraktığı gündeme geldi.
>