Galatasaray’a eski Fenerbahçeli Vincent Janssen önerildi

Galatasaray%E2%80%99a+eski+Fenerbah%C3%A7eli+Vincent+Janssen+%C3%B6nerildi
ABONE OL

Galatasaray, transfer çalışmalarını sürdürürken, menajerler sürpriz bir ismi gündeme getirdi. Sarı kırmızılı takıma bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve şimdilerde Meksika'da Monterrey takımında top koşturan Vincent Janssen önerildi.

Fatih Terim’in ısrarla istediği Mustafa Muhammed’in St.Etienne’le anlaşmasından sonra yönetim sürpriz bir isimle kapıyı çaldı… kiralık olarak Fenerbahçe’ye gelmeden önce Terim’in scout ekibinin keşfettiği Vincent Janssen’in menajerler tarafından önerildiği belirtildi. Terim’e, istenmesi durumunda Janssen’in şartlarının Galatasaray’ın karşılayabileceği seviyede olduğunun altı çizildi.

Ayrıca sakatlık sorununu tamamen atlattığı hatırlatıldı. Janssen’in Fenerbahçe’de geçirdiği ciddi sakatlığın ardından Meksika’ya gittiği 2019’dan bu yana sadece 2 kez sakatlandığı iki sakatlığında darbeye bağlı sakatlıklar olduğu hatırlatıldı. Yönetimin şartları oldukça uygun olduğu için Janssen’i Terim’in önüne sunmadan önce Terim’in kendi kurduğu scout ekibinden bir de rapor alması dikkat çekti.

Daha önce Meksika’da sürekli mutlu olduğundan bahseden Janssen son dönemde yaşanan koronavirüs krizinden sonra ülkeden soğudu. Monterrey'in oynadığı 17 maçın 11’inde forma giydi. Hiç 90 dakika oynayamadı. Sadece 1 gol attı. Ayrılmak istediği ise biliniyor.

>