Galatasaray, Mısır seferinde

Yeni sezon için kadro çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Mostafa Mohamed'in ardından Mısır'dan 3 futbolcuyu daha radarına aldı.

Galatasaray,+M%C4%B1s%C4%B1r+seferinde
ABONE OL

Kaynak: Ntv Spor

1 / 5

Galatasaray yönetimi yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Aytaç Kara ve Alparslan Öztürk'ün ardından Barış Alper Yılmaz'ı da renklerine bağlayan sarı-kırmızılı ekip üç yerli ismin dışında yurt dışında da çalışmalarını sürdürüyor.

2 / 5

Galatasaray satın alma opsiyonuyla Mostafa Mohamed'i Mısır'ın Zamalek takımından transfer etmiş ve bu hamle hem Mısır'da hem de Türkiye'de çok konuşulmuştu. Sarı-kırmızılı kulüp Mısır'da yine gündemde. Ancak bu kez 3 oyuncunun adı Galatasaray ile anılıyor...

3 / 5

Mısır'da birçok gazete ve haber sitesi, sarı-kırmızılı kulübün Al Ahly'den Mohamed Sherif için teklif yaptığını öne sürdü. Mısır'ın ve Afrika kıtasının en köklü kulüplerinden Al Ahly'de forma giyen 25 yaşındaki golcü kanatlarda da görev yapabiliyor. İddiaya göre Galatasaray, Mohamed Sherif için kulübüne 3 milyon dolar'lık teklifte bulundu.

4 / 5

Yine Mısır basınına göre Galatasaray, Al Ahly'den bir de orta saha gözüne kestirdi. 23 yaşındaki Malili ön libero Aliou Dieng için sarı-kırmızılı ekibin 4 milyon dolar'lık bir teklif yaptığı iddia edildi.

5 / 5

Mısır kaynaklarına göre Galatasaray, Ramadan Sobhi için de devrede. Daha önce Stoke City ve Huddersfield Town formaları da giyen 24 yaşındaki futbolcu Mısır'da Pyramids forması giyiyor. 30 kez milli formayı giyen Sobhi'nin Galatasaray'dan 2.2 milyon euro istediği, sarı-kırmızılı ekibin ise 1.5 milyon euro teklif ettiği iddia edildi.

>