Galatasaray iddiası! Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe'ye veda ediyor

Fenerbahçe'de bu sezon başarılı bir performans gösteren Ferdi Kadıoğlu'nun menajeri oyuncusunu sarı lacivertli takımdan koparmaya kararlı.

Galatasaray+iddias%C4%B1%21;+Ferdi+Kad%C4%B1o%C4%9Flu,+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+veda+ediyor
ABONE OL
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu şoku yaşanıyor… milli maç arasında İstanbul’a gelen Hollanda U-21 Milli Takımının oyuncusunun menajeri ile bir görüşme yapıldı. 
 
Genç oyuncunun menajeri nezaketen İstanbul’da olduğunu, oyuncusu için Ocak ayından itibaren Almanya, Fransa ve İngiltere’den bazı takımlarla resmi görüşmeler başlatacağını söyledi. Ferdi’yi gelişebileceği bir lige götürmek istediğini söyledi. 
 
Ferdi’nin menajerinin söylediği; “Verilen sözler tutulmadı. Fenerbahçe’de kendini geliştiremiyor. Geliştireceğine inancımız kalmadı. Kulüpte çok fazla değişiklik oluyor. Geldiği günden bu yana çok fazla değişik sistemde ve mevkide oynadı. Sürekli değişiklikler gelişimini etkiliyor. Bize, Ferdi’ye ve ailesine göre başka bir takıma gitseydi, şu anda başka bir seviyede olurdu” sözler oldukça dikkat çekti. 
 
Ferdi’nin menajeri Galatasaray iddialarını da, “Türkiye’de kalmayacak. Kalacak olsa Fenerbahçe ile para konuşuruz” diyerek cevapladı.  
>