Galatasaray için Lille’i bekletiyor! Aslan’a Paulo Fonseca

Galatasaray haberleri... Sarı-kırmızılıların Portekizli teknik direktör Paulo Fonseca ile görüşme halinde olduğu, tecrübeli çalıştırıcının bu nedenle Fransız takımı Lille’ye imza atmadığı öğrenildi.

Galatasaray+i%C3%A7in+Lille%E2%80%99i+bekletiyor%21;+Aslan%E2%80%99a+Paulo+Fonseca
ABONE OL

Salı günü Galatasaray’ın yeni sportif direktörü olarak açıklanması beklenen Cenk Ergün’ün görüştüğü teknik direktörlerden birisinin de Paulo Fonseca olduğu iddia edildi. Bir süredir Lille’den gelen teklifi değerlendiren Portekizli teknik adamın hala Fransız ekibine imza atmamasının arkasında Galatasaray’la görüşmelerinin yattığı öğrenildi.

Bir haftadan fazladır Lille ile Fonseca arasında devam eden görüşmelerde aşama sağlanamadığı ve Fransızların, Farioli ile temas kurduğu gelen bilgiler arasında. Bombacı Alfredo Pedulla’nın iddiasına göre Lille ile Fonseca arasındaki görüşmeler uzadı. Bu yüzden Fransız ekibi alternatifleri yoklamaya başladı. İlk hedef Farioli.

Son olarak Roma’yı çalıştıran 49 yaşındaki Portekizli teknik adamı daha önce Ali Koç, Fenerbahçe’nin başına getirmek için defalarca görüşme gerçekleştirmişti.