Galatasaray haberleri... I Okan Buruk'un gözdeleri Azubuike ve

Başkan adayları Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu, yeni hoca adayı olarak Okan Buruk’a sıcak bakıyor. Takımın başına geçmesi halinde sarı-kırmızılılara bambaşka bir oyun sistemi getirecek genç teknik adamın eski öğrencileri Azubuike ve Crivelli’yi Galatasaray’a transfer etmeye sıcak baktığı öne sürüldü.

Galatasaray+haberleri...+I+Okan+Buruk%E2%80%99un+g%C3%B6zdeleri+Azubuike+ve+
ABONE OL

Galatasaray'da seçime 2 gün kaldı. Başkan adayları Metin Özürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun yeni teknik direktör adayı olarak en sıcak baktığı isim Okan Buruk. Buruk’un gelmesi Galatasaray’da bambaşka bir oyun sistemi demek olacak… Çünkü Başakşehir’le şampiyonluk yaşayan Buruk’un favori oyun sistemi 4-1-4-1.

Özelikle Taylan’ın çok eleştirildiği Galatasaray’da Okan Buruk daha yırtıcı, daha agresif bir ön libero ile çalışmak isteyecektir.

Buruk hali hazırda Malatyaspor’da forma giyen Azubuike ile hem Başakşehir’de hem de Rizespor’da beraber çalıştı. Mısır’dan 1.5 milyon Euro’ya Başakşehir’e aldırdı.

Buruk ayrıca hareketli forveti seven bir teknik adam. Hali hazırda St.Etienne’de kiralık oynayan Başakşehir’in şampiyonluğunda ciddi pay sahibi olan Enzo Crivelli sevdiği forvet tipi.

Buruk, Crivelli’ye ayrıca Fransa’dan gelirken 2.7 milyon Euro ödetti. Kariyerinin en pahalı transferi.