Galatasaray Haberleri I Galatasaray'da yeni başkanı yine Fatih Terim seçtirecek

Galatasaray’ın son iki başkanı “son dakika sürprizleri” ile seçildi. Fatih Terim de başkanların seçilmesinde etkili oldu. Yapılacak yeni seçimde de Terim’in bir sürpriz yapıp bir adaydan yana olduğunu göstereceği ve başkan seçiminde etkili olacağı konuşuluyor…

Galatasaray+Haberleri+I+Galatasaray%E2%80%99da+yeni+ba%C5%9Fkan%C4%B1+yine+Fatih+Terim+se%C3%A7tirecek
ABONE OL

Galatasaray’ın son 2 başkanı Mustafa Cengiz ve Burak Elmas son anda yaptıkları hamleler ile seçildi… İlk etapta Mustafa Cengiz ağır favori Dursun Özbek’i son dakika yaptığı Abdürrahim Albayrak hamlesiyle alt etti. Şu anki başkan Burak Elmas ise Fatih Terim’in listesine avukatı Rezzan Epözdemi’i sokmasıyla işi bitirdi. 11 Haziran’da yapılacak seçim öncesinde de camia bir “son dakika sürprizi” daha bekliyor. Bu sürpriz için camiada pek çok ses yükseliyor.

* Ebru Köksaldı ya da kimsenin aklına bile gelmeyecek ancak aday olduğu anda camiayı etrafında toplayacak bir isim ortaya çıkacak.

* Metin Öztürk köprüleri attığı Levent Nazifoğlu’nun yerine dünya çapında bir sportif direktörle anlaşacak. Camiayı avucuna alacak.

* Son seçimde olduğu gibi Fatih Terim bir sürpriz yapıp bir adaydan yana olduğunu gösterecek bir hamle ile ortaya çıkacak.

* Ya da hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir sürpriz olacak. Seçimin tüm gidişatı değişecek.