Galatasaray bombayı patlattı! Ryan Fraser müjdesi

Galatasaray+bombay%C4%B1+patlatt%C4%B1%21;+Ryan+Fraser+m%C3%BCjdesi
ABONE OL

Yeni sezon transfer hazırlıklarını hızlandıran Galatasaray'a Ryan Fraser müjdesi geldi. İngiltere'den ayrılmak isteyen futbolcuya teklif götüren Galatasaray beklemeye geçti. Oyuncunun ise Premier Lig'de kalmasının zor olduğu ve sarı kırmızılıların transferde öne çıktığı öğrenildi.

Galatasaray, Ryan Fraser için teklifini gönderdi... beklemeye geçti... menajeri İskoç oyuncunun İngiltere’den ayrılmak istemediğini söyledi. Ancak belki de en çok kazanabileceği anlaşmayı yapmak isteyen Fraser için her türlü teklifi dinleyeceğini iletti.

Sarı-kırmızılılar ilk etapta Fraser’a talip olduğu dönemde Arsenal’dan, Tottenham’a pek çok takımın adı İskoç kanat oyuncusu ile anılıyordu. Ancak son bir haftada Fraser için teklif gönderen tek takımın Crystal Palace olduğu haberi geldi. Galatasaray ise Ada’daki bağlantıları üzerinden yaptığı araştırmada Premier Lig’den Fraser için bir teklif olmadığını öğrendi. Fraser için kendileri gibi gayri resmi olarak teklif gönderen takımların Celtic ve Rangers dışında Bundesliga’dan ve Lig-1’den birer takım olduğu bilgisi verildi. Fraser’ın Bournemouth’u küme düşme yarışında yalnız bırakmasının İskoç oyuncunun Premier Lig’de tüm şansını kaybetmesine neden olduğu haberleri yapıldı.

>