Galatasaray bedava almak yerine para ödeyecek

Galatasaray'ın Gedson Fernandes'i bonservis verip, Ocak ayında transfer edeceği iddia edildi.

Galatasaray+bedava+almak+yerine+para+%C3%B6deyecek
ABONE OL
Günün haberi Gedson’un Galatasaray’a transferinin bittiği yönünde… hatta sarı-kırmızılı yönetim Portekizli oyuncu için yarın resmi açıklama yapacak. Ancak ortada kafa karışıklığı var. Çünkü iddialara göre Galatasaray 1.5 yıllığına anlaştığı Gedson’u gelecek sezon kiralık anlaşması bittiğinde bonservis bedeli ödeyerek alabilecek. Ancak sözleşmesi biten bir oyuncuya neden bonservis öndesin! Çünkü Gedson’un, Benfica ile sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitiyor. 2023’ün Ocak ayında Galatasaray bedelsiz kiralayabilir.
 
Bir de Portekiz’den gelen haberlere bakalım;
 
Abola: 23 yaşındaki oyuncu ile anlaşmaya varıldı. Benfica ile Galatasaray arasında henüz kapanmayan, ancak fiilen prensip olarak üzerinde anlaşmaya varılan bir sözleşme durumu var. Oyuncunun sözleşmesinin uzatılmasının ardından yeni bir kiralık anlaşma olacak. Galatasaray’la anlaşma 1.5 sezonluk yapılacak.
 
Record: Temasa geçtiğimiz bir Benfica kaynağı anlaşmanın tamamlandığını doğrulamad” ifadeleri dikkat çekti
 
İtalyan Nicolò Schira: Galatasaray, geçen sezonun ikinci yarısında kiralık olarak forma giydirdiği Gedson için çalışıyor. Osmanlı ekibi, Gedson'un kiralık anlaşması için 1 milyon Euro hazırladı. Şimdi 6 veya 18 ay olabilecek anlaşmanın görüşmeleri sürüyor.