Fenerbahçe'yi bekleyen büyük sıkıntı

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99yi+bekleyen+b%C3%BCy%C3%BCk+s%C4%B1k%C4%B1nt%C4%B1
ABONE OL

Başkan Ali Koç’un testi pozitif çıktı… Fenerbahçe’de tüm takımın karantina altına alınması riski ortaya çıktı.

Çünkü Başkan Koç sadece 2 gün önce takımla yemekte bir araya geldi. Burada teknik heyet ve tüm oyuncularla bir bir oldukça samimi görüntüler verdi. Onlarla konuşmalar yaptı. Dertlerini dinledi.
Ali Koç’un testinin pozitif çıkması üzerine o yemekte yer alan tüm yöneticilere, teknik heyete ve futbolculara COVID-19 testi uygulanması kararı alındı. Malatyaspor maçı öncesinde Fenerbahçe’de tedirginlik baş gösterdi
 
* Sağlık Balanlığı’nın 7 Aralık 2021’de yayımladığı “Yakın Temaslıların Karantina Süresi” ile ilgili kararnameye göre, “Karantina dönemi süresince herhangi bir semptom gelişmeyen kişilerin karantinası, PCR yapılmaksızın, 10. günün sonunda biter. Ancak bu kişiler toplumda uyulması gereken tedbirlere devam ederler.  Ayrıca yakın temaslı olan ve izlem süresince semptom gelişmeyen kişilerde, PCR testi sonucuna göre 7. günün sonunda karantina sonlandırılabilir” denilmişti.
 
* TFF ise aldığı kararla “koronavirüs mağduru takımları hükmen yenik sayma”ya karar vermişti. Fenerbahçe’de tüm takım karantinaya alınırsa, Malatya deplasmanına gidilemeyecek duruma gelinirse neler olabileceği tartışılıyor. PAF takımla Malatyaspor maçına çıkılması ihtimali değerlendiriliyor.
>