Fenerbahçe’ye rakip Şili ve Kolombiya! Jorge Jesus’a talipler

Fenerbahçe’nin takımın başına getirmek istediği Jorge Jesus için Kolombiya ve Şili’nin de harekete geçtiği öne sürüldü. Portekizli teknik direktörün Fenerbahçe cevabı da sarı-lacivertlilerde hayal kırıklığına neden oldu.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+rakip+%C5%9Eili+ve+Kolombiya%21;+Jorge+Jesus%E2%80%99a+talipler
ABONE OL
1 / 6

Fenerbahçe camiasının neredeyse tamamı Jorge Jesus’un yeni teknik direktörleri olacağına inanıyor... Hatta buna hazırlanıyor. Başkan Ali Koç ve Jesus’un birlikte çekildiği fotoğrafın basına sızmasının bunda büyük etkisi oldu.

2 / 6

Ancak sarı-lacivertlilerin önüne bir engel çıktı. Portekiz’de yayın yapan SporTV’nin canlı yayına katılan Jorge Jesus, “Bem Amigos” isimli programda soruları yanıtladı. Fenerbahçe’ye gidip gitmeyeceği sorusuna, “belki” cevabını verdi.

3 / 6

Premier Lig’den Everton ile Brezilya’dan Corinthians ve Atletic MG’nin tekliflerini reddettiğini açıklayan Jesus, Şili ve Kolombiya Futbol Federasyonlarının kendisiyle temas kurduğunu iddia etti.

4 / 6

İki ülkenin de 2026 Dünya Kupası için kendisiyle çalışmak için teklif yaptıklarını açıkladı. Jesus bir kez daha Mayıs sonuna kadar karar vermek için zamanı olduğunu söyledi.

5 / 6

Ancak Brezilya’nın Globo gazetesi dün gece Spor TV’de yayımlanan programla ilgili sürpriz bir iddia ortaya attı. Röportajın yeni olmadığını Prado’nun izinsiz yayımladığı dost sohbetinden önce çekildiğini haber yaptı.

6 / 6

Hatta kanalın Botafogo’yu çalıştıran Luis Castro ile beraber canlı yayına çıkarmak istediği ancak Jesus’un kabul etmediğini yazdı.