Fenerbahçe'ye Gonçalo Guedes teklifi

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+Gon%C3%A7alo+Guedes+teklifi
ABONE OL

Valencia'nın 40 milyon Euro bonservisi ödediği Gonçalo Guedes ile yollarını ayırmak istediği ancak beklenen tekliflerin gelmemesi nedeniyle oyuncunun kiralanacağı bilgisi Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile paylaşıldı.

Fenerbahçe, fırsat transferi yapıyor. Ali Koç her konuşmasında ''fırsat transferlerinden'' bahşediyor... Fenerbahçe’nin önüne menajerler ''fırsat'' diyerek her gün yeni bir isim koyuyor. Kendisinin de menajeri olan Ahmet Bulut’un önüne koyduğu isimlerden Emre Belözoğlu'nun ilgisini çekense Valencia’nın Portekizli sol kanat oyuncusu Gonçalo Guedes oldu.

10 milyon Euro'yu bulan teklif yok

Ahmet Bulut, Valencia’nın 40 milyon Euro’ya aldığı Portekizli oyuncuyu satmak istediği ancak pandemi ortamı nedeniyle beklediği fiyatı bulmasının imkansız olduğunu anlattı. Birkaç takımın ayağını burktuğu için bu sezon pek çok maçı kaçıran Guedes için teklif yaptığını ancak hiçbirisinin 10 milyon Euro’yu aşmadığını iletti.

Kiralamaya sıcaklar

Valencia’nın bu kadar düşük bir bonservis bedeline Guedes’ten vazgeçmeyeceğini iddia etti. Ancak La Liga’yı 9’uncu sırada bitirdiği için gelecek sezon Avrupa’da olmayacak Valencia’nın Guedes’i kiralayabileceğini anlattı.

Emre, Bulut’a Guedes’in şartlarını öğrenmesi için yetki verdi. Çıkacak sonuca göre Fenerbahçe’nin Guedes için bir kiralama teklifi yapabileceğinin altını çizdi.

>