Fenerbahçe'ye Edin Visca şoku! Trabzonspor'a kaldı!

Sezon başında olduğu gibi Ocak Transfer Sezonunun da gözdesi Edin Visca olacak gibi duuruyor. Trabzonspor'un ardınden Fenerbahçe ve Galatasaray da devreye girdi. Ancak Boşnak oyuncu bordo-mavili takımı istedi. Hem uzun yıllar beraber çalıştığı Abdullah Avcı ile yeniden bir araya gelmek isteyen Visca, hem de şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek bütün diğer teklifleri geri çevirdi.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+Edin+Visca+%C5%9Foku%21;+Trabzonspor%E2%80%99a+kald%C4%B1%21;
ABONE OL
Trabzonspor camiası Edin Visca’nın transferinin Pazartesi günü açıklanmasını bekliyor… güvenceleri ise Boşnak oyuncunun ağırlığını Trabzonspor’dan yana koyması.
 
Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a, kendisini Türkiye’ye getiren ve yıllarca beraber çalıştığı Abdullah Avcı’nın takımında oynamak istediğini söyledi.
 
Gümüşdağ, Visca’nın bu kararını Galatasaray ve Fenerbahçe’ye iletti. Galatasaray geri adım attı. Boşnak oyuncunun transferinden çekildi. Fenerbahçe cephesi ise Visca’yı ikna edebileceğini iletip, görüşme için izin talep etti.
 
Başakşehir’in de izniyle hali hazırda kısa tatil için Bosna’da olan Visca ile zoom üzerinden bir görüşme yapıldı. Visca’dan sonra takımın en fazla kazanan oyuncusu olacağı sözü kendisine verildi. Boşnak oyuncu bu teklifi kabul etmedi. Çünkü hali hazırda Başakşehir’de, Mesut Özil’in Fenerbahçe’de kazandığı rakamı kazanıyor.
 
Bu arada Trabzonspor Visca için  3.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Ayrıca Abdülkadir Parmak, Yunus Mallı ya da Yusuf Sarı’dan bir ya da ikisini Başakşehir’e gönderecek. Takas konusu henüz netleşmedi.
 
>