Fenerbahçe’ye Alex’in hayran olduğu teknik adam

Fenerbahçe yönetimi geçmiş yıllarda başarılarını göz önüne alarak kulübü bir Brezilyalı teknik adama emanet etmek istiyor...

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+Alex%E2%80%99in+hayran+oldu%C4%9Fu+teknik+adam
ABONE OL
Son bir kaç gündür Brezilya’da çifte şampiyon Cuca lapaplı Alexi Stival'in Atletico MG’yi ailevi nedenlerden dolayı değil, Avrupa’da bir takımla anlaştığı için bıraktığı iddia ediliyor. Bu iddiayı alıp yoğuranlara göre Cuca’nın anlaştığı takımın Fenerbahçe olduğunu söylüyor.
 
Bugün ise yepyeni bir iddia daha geldi. Radio Itaitia’nın iddiasına göre Cuca, Avrupa’daki yeni takımını açıklamak için Atletico MG’nin yeni teknik direktörünü bekliyor.
 
 
Jorge Jesus ile anlaşamayan Flamengo’dan ayrılan Renato Gaucho ile görüşen son şampiyonun kararını resmi olarak açıklamasından sonra Cuca, Avrupa’daki yeni görevine başlayacak.
 
Jorge Jesus, Fenerbahçe’den sonra Atletico MG’ye de çok pahalı geldi.
 
Brezilya ekibi bu yüzden rotasını önce Beşiktaş’ın eski hocası Carlos Carvalhal’a, sonra da Flamengo’dan ayrılan Renato Gaucho’ya çevirdi.
 
 
Cuca’nın en büyük özelliği Fenerbahçe efsanesi Alex De Souza gibi Coritiba doğumlu. İkisi arasında yıllara dayanan çok ciddi bir dostluk bulunuyor.
 
Fenerbahçe efsanesi daha önce defalarca teknik adamlık özelliklerini övdüğü Cuca’yı Brezilya’nın en önemli teknik adamlarından birisi olarak göstermişti.
 
>