Fenerbahçe'nin Visca transferi neden olmadı?

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+Visca+transferi+neden+olmad%C4%B1?
ABONE OL

Transfer sezonunun en çok konuşulan transfer olaylarından biri de Edin Visca'nin Fenerbahçe'ye geleceğiydi. Öyle ki Emre Belözoğlu eski takım arkadaşını ikna etmek için çok çaba sarfetmiş hatta başarılı da olmuştu. Dahası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da bizzat devreye girdiği ve Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı ikna etmeye çalıştığı haberleri yer aldı. Ancak bu transfer gerçekleşmedi.

Başakşehir, Fenerbahçe'den Visca'ya karşılık Ozan, Ferdi ve Novak'ı istemiş. Akşam'ın haberine göre; 2020-2021 transfer sezonu sona ererken hiç şüphesiz transfer gündemini en çok meşgul eden haber "Edin Visca-Fenerbahçe" flörtleşmesi oldu. "Ha geldi, ha gelecek" derken Visca, Fenerbahçe'ye bu sezon da gelmedi. Tecrübeli futbolcunun, sarı-lacivertli formayı giyememe sebebi ise henüz belli oldu.

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye kazandırmak için çok çaba sarf ettiği Edin Visca'nın Çubuklu'yu giyememe nedeni belli oldu.

Visca'yı isteyen Fenerbahçe’ye iddiaya göre; Başakşehir’den, “Ozan, Novak ve Ferdi’yi bize verin” karşılığı geldi. İş yatınca, Başakşehir, Visca’nın mukavelesini 2025’e kadar uzattı.

>