Fenerbahçe'nin ikinci golcüsü için 3 aday

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+ikinci+golc%C3%BCs%C3%BC+i%C3%A7in+3+aday
ABONE OL

Fenerbahçe, Mbwana Samatta'nın ardından bir golcü daha transfer edecek. Adaylar ise Ze Luis, Papis Cisse ve Argyris Kampetsis.

Mbwana Samatta’yı aldıktan sonra ikinci bir forvet oyuncusu için genç ve yedek beklemeyi sorun etmeyecek isim aradığı iddia edilen Fenerbahçe’nin Zamalek’ten Mustafa Mohammed’e teklif yaptığı iddia edilmişti… sarı-lacivertlilerin bu kez de Panathianaikos’un 21 yaşındaki golcüsü Argyris Kampetsis’i istediği iddia edildi. Sampdoria ve Brescia’nın da istediği Kampetsis için Fenerbahçe’nin bilgi alışverişinde bulunduğu belirtildi. 
 
Porto'nun 6 milyon Euro inadı
 
Portekiz’in Ojogo gazetesi her ne kadar Ze Luis’in Porto’da idmanlara devam etse de Fenerbahçe’nin teklifini kabul ettiğini yazdı... gazete Porto’nun Ze Luis’i kiralamaya yanaştığını ancak Fenerbahçe’nin 2020-21 sezonu sona ermeden 6 milyon Euro ödemek zorunda kalacağı bir kesin satın alma opsiyonu istediğini iddia etti. Porto’nun sezon sonunda sözleşmesi biteceği için Ze Luis’e ödediği 10.75 milyon Euro’luk bonservis bedelinin en azından bir kısmını kurtarmak istediği belirtildi. 
 
İkinci forvet Papiss Cisse olacak
 
Mbwana Samatta’nın gelişinden sonra Fenerbahçe’nin transfer edeceği ikinci forvetin Papiss Cisse olacağı iddiaları arttı... sarı-lacivertliler daha önce Senegalli golcüye 1+1 yıllık sözleşme önermişti. Cisse de, Fenerbahçe’den aldığı teklif sonrasında Beşiktaş’ı beklemeye almayı tercih etmişti. 
>