Fenerbahçe'nin görüştüğü isimler

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Ft%C3%BC%C4%9F%C3%BC+isimler
ABONE OL

Galatasaray, Gençlerbirliği ile yaptığı maçı 6-0 kazanmıştı. Maçın ardından açıklama yapan Teknik Direktör Fatih Terim'in “Başkaları için scoutlık yapmaktan yorulduk” sözleri Fenerbahçe camiasında espri konusu oldu…

Fatih Terim’in 6-0’lık Gençlerbirliği maçından sonra yaptığı, “Başkaları için scoutlık yapmaktan yorulduk” sözleri Fenerbahçe camiasında espri konusu oldu… sarı-lacivertlilerin en iyi dönemlerinde alamadığı oyuncularla Galatasaray’ın şampiyonluklar yaşadığı hatırlatıldı. Galatasaray’ın daha adlarını bile bilmediği dönemlerde Fenerbahçe’nin teklif yaptığı oyuncuların daha sonra futbollarının son döneminde sarı-kırmızılı formayı giydiği hatırlatıldı. 
 
Belhanda, Gomis ve Feghouli ile daha Aykut Kocaman zamanında anlaşıldığı ancak yüksek ücretler yüzünden transferin gerçekleşmediği hatırlatıldı.  
 
Onyekuru daha Eupen’de forma giyerken teklif yapıldığı hatta o dönemde Nijeryalı oyuncunun Fenerbahçe açıklamalarını okuması tavsiye edildi. 
 
Nzonzi’yi Comolli istemediği için Galatasaray’a gittiği, Fernando ve Badou’nun da Fenerbahçe istemediği için Galatasaraylı oldukları belirtildi. 
 
Taylan’ın Galatasaray’a gitmeden önce kendilerine teklif edildiği, hatta Fatih Terim’in Abdürrahim Albayrak’ın kendisinden habersiz transferi bitirdiği için kızdığı hatırlatıldı. 
 
Fenerbahçe anlaşmasına rağmen Emre Akbaba’nın Galatasaraylı olmasından yararlanıldığından bahsedildi. Hatta Terim’in dün akşam adını açıkladığı Mustafa Muhammed’e daha önce kimin teklif yaptığı gündeme getirildi. 
 
Martin Linnes’i önce Beşiktaş’ın keşfettiği, Lemina ve Seri’nin menajerlerinin ise geçen sezon her kapıyı çaldığı anlatıldı.  Şener ile Babel hatırlatılması yapıldı.
>