Fenerbahçe'nin beklediği 'Jorge Jesus' açıklaması!

Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında zirveye yerleşen ve Başkan Ali Koç'la hemen her konuda anlaştığı iddia edilen Portekizli teknik adam Jorge Jesus'un Brezilya defterinin tamamen kapandığı ve Türkiye yolunun açıldığı iddia edildi.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+bekledi%C4%9Fi+%E2%80%99Jorge+Jesus%E2%80%99+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1%21;
ABONE OL
 
Brezilya basınının önemli spor adamlarından Muhabir Eric Faria, SporTV’deki Seleção isimli program sırasında, Fenerbahçe'nin 1 numaralı teknik direktör adayı Jorge Jesus'un Flamengo'ya dönüşünün, Başkan Rodolfo Landim tarafından reddedildiğini açıkladı.
 
Jorge Jesus’un, 20 Mayıs’a kadar Flamengo’ya süre verdiği ile ilgili açıklaması sonrasında, Faria, Portekizli teknik adamın Flamengo’ya dönüşünün futbol başkan yardımcısı Marcos Braz ve yönetici direktör Bruno Spindel'in ayrılmasına yol açabileceğini iddia etmişti .
 
Faria bugün ise şu ifadeleri kullandı
 
“Dün (Perşembe günü) Flamengo’nun, Jorge Jesus'u düşünmediğini göstermek için uç bir örnek verdim. Dönüşü futbol departmanının tamamen değişmesi anlamına gelecekti. Başkan Landim bana bir mesaj gönderdi.  ‘Bak, dün bahsettiğin videoyu şimdi aldım. Unut gitsin! Söylediğin iddia yok’ dedi.”
 
Bu mesajla Başkan Landim, Jorge Jesus'u tekrar işe almak gibi bir niyeti olmadığını yüzde 100 garanti etti. Sanırım Jorge Jesus'un hikayesi bugün Flamengo'da kapandı.