Fenerbahçe'den Galatasaray’a Mert Hakan’dan sonra Emre Kılınç çalımI

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99den+Galatasaray%E2%80%99a+Mert+Hakan%E2%80%99dan+sonra+Emre+K%C4%B1l%C4%B1n%C3%A7++%C3%A7al%C4%B1mI
ABONE OL

Fenerbahçe'den Galatasaray'a yeni transfer çalımı geliyor... Mert Hakan Yandaş transferinde bir adım öne çıkan sarı-lacivertliler, şimdi de Emre Kılınç transferi için bastırıyor. Galatasaray'la her konuda anlaşam iki futbolcuyu da Emre Belözoğlu 'Galatasaray ne veriyorsa iki katı' sözüyle ikna ediyor.

  Mert Hakan’ı Galatasaray’ın elinden kapmaya çok yakın olan Fenerbahçe’nin müstakbel sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun şimdi de Emre Kılınç için kolları sıvadığı bildirildi…

Emre’nin Sivasspor tarafından kadro dışı bırakılan Kılınç’a da Mert yaptığı teklifi tekrarladığı bildirildi. Emre’nin adaşına, “Galatasaray ne önerdiyse iki katı dediği” bildirildi. Galatasaray, Emre Kılınç’a 4 yıl için 30 milyon TL önermişti. Emre adaşına da Mert de olduğu gibi 4 yıl için 60 milyon TL önerdi.

Emre eğer Galatasaray yerine Fenerbahçe’nin teklifini kabul ederse yılda 10 milyon TL’den 40 milyon TL, ayrıca yılda 5 milyon TL’den 4 yılda 20 milyon TL de imza parası alacak. Daha önce Galatasaray’la protokol imzalamak için Fransız menajerini devreden çıkaran Emre’nin buna rağmen kendisi için Fenerbahçe ile görüşen menajerinin ortaya çıkardığı rakam karşısında şaşkınlığa düştüğü bildirildi. Emre Kılınç'ın da Mert Hakan gibi Galatasaray da oynamak istemesine rağmen Fenerbahçe’nin teklifinin reddedilemeyecek kadar iyi olduğunu düşündüğü gelen bilgiler arasında.

>