Fenerbahçe’den Alioski çalımı!

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99den+Alioski+%C3%A7al%C4%B1m%C4%B1%21;
ABONE OL

Fenerbahçe, uzun zamandır Galatasaray'la transfer görüşmelerini yürüten ve son aşamaya gelinen Ezgjan Alioski için devreye girdi. Sarı-kırmızılıların transfer görüşmelerini başkanlık seçimlerinin sonrasına bırakmasını fırsat bilen Sarı-lacivertli profesyoneller, 29 yaşındaki Kuzey Makedonya'lı oyuncunun menajerine haber yollandı. Bu arada menajeri Fenerbahçe'ye bonservisi elinde olan Patrick van Aanholt'u teklif etti.

Fenerbahçe'de Caner Erkin’in ipini çeken ve gelecek sezon kadroda düşünmeyen Ali Koç yönetiminden sürpriz bir hamle geldi… uzun süredir Galatasaray’a geleceği yönünde haberler çıkan Ezgjan Alioski’nin menajeriyle temas kuruldu. “Kendisiyle çalışmak istendiği…” bilgisi verildi. Nasıl bir kariyer planlaması olduğu soruldu.
 
Daha önce Fenerbahçe’ye Gökhan İnler’i teklif eden Alioski’nin menajeri Dino Lamberti, Galatasaray’la anlaşmadan bahsetti. Ancak Leeds United’ın da oyuncuyu elinde tutuma istediğini anlattı.
 
SÜRPRİZ TEKLİF
 
Bu arada menajerler sol bek arayan Fenerbahçe’ye, Crystal Palace’la sözleşmesi biten Patrick van Aanholt’u da önerdi. 30 yaşındaki Hollandalı futbolcunun uygun şartlarda gelebileceği bilgisi verildi. Başkan Ali Koç'a da götürülen teklif için yeni teknik direktörün isteğine göre harekete geçilmesi kararı alındı.
>