Fenerbahçe'de sorunu bitirecek iki isim

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+sorunu+bitirecek+iki+isim
ABONE OL

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Erol Bulut, Jose Sosa ve Mert Hakan'ın dönüşüyle yaratıcı oyuncu eksikliğinin sona ereceğini düşünüyor.

Rize deplasmanından 3 puanla dönen Fenerbahçe’de yeni hedef Galatasaray derbisine kadar santrfor ve stoper sorununu tamamen çözmek. Çaykur Rizespor maçında en büyük eksiklik yaratıcı oyuncu eksikliği olarak öne çıkarken, Erol Bulut’un, Mert Hakan ve Jose Sosa’nın dönmesiyle bu durumun çözüleceğini düşündüğü 10 numara için herhangi bir transfer istemediği bildirildi.
 
Erol Bulut’un Çaykur Rizespor karşısında oyunu yönetmesini beklediği Deniz Türüç ve Ferdi Kadıoğlu'ndan memnun olmadığı, iki oyuncusunu da kanat rotasyonu için düşündüğü gelen bilgiler arasında.
 
Erol Bulut'un istedikleri oyuna yansıdı
 
Fenerbahçe takımı Erol Bulut’un geldiği günden bu yana sahaya sürmek istediği oyun sistemini Cuma akşam Çaykur Rizespor karşısında zaman zaman sahaya yansıttı. Genç teknik adam takımla tanıştığı daha ilk toplantıda; “Oyunu rakip ceza sahasına yakın tutacağız. Mümkün olduğunca alanı daraltarak savunma yapacağız. Topla çıkmaya çalışan rakibe basacağız. Rakibi kenar çizgileri kullanmaya mecbur bırakacağız” dedi.
 
Cuma akşam oyunun belli bölümlerinde Bulut’un bu istekleri sahaya yansıdı. Maçtan sonra genç teknik adam oyuncularına teşekkür ederken, ilerleyen haftalarda daha da fazla isteklerinin sahaya yansıyacağına inandığını söyledi.
 
>