Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş krizi

CSKA Moskova, Mert Hakan için Fenerbahçe'ye faks yolladı... Ancak faksta sanki Mert Hakan, CSKA'ya gitmek istiyormuş gibi bir dil kullanıldı. Konula ilgili Ali Koç, Mert Hakan'ın menajeri Barış Güçlü'yü sorguladı. Bu tarz hamlelerin menajerler tarafından oyuncuların maaşlarını artırmak için yapıldığını bildiği Güçlü'ye ileten konuyu FIFA’ya taşımaya karar verdi.

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Mert+Hakan+Yanda%C5%9F+krizi
ABONE OL

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mert Hakan Yandaş için CSKA Moskova’dan gelen 'görüşme talebi' ile ilgili faksın ardından kolları sıvadı. Menajerini aradı. “Senin bu işte bir dahlin var mı?” diye sordu. Mert Hakan’ın menajeri Barış Güçlü’ye, “Biz oyuncumuzla ilgili bir tasarrufta bulunmadık. Bu faks nereden çıktı?” diye sordu.

CSKA'DAN MERT İÇİN ENTERESAN FAKS

Menajeri, Mert Hakan’ı hiç bir yere teklif etmediklerini, oyuncunun Fenerbahçe’de mutlu olduğunu ve kalmak istediğini böyle bir düşünceleri olmadığını söyledi. Ali Koç ise CSKA Moskova tarafından gönderilen faksta yer alan, “Oyuncunuzla ilgili aldığımız teklifle ilgili görüşmek için randevu talep ediyoruz” ifadelerini sorgulamaya devam edeceğini, Mert Hakan’ın menajerine iletti.

ALİ KOÇ FIFA'YA TAŞIYACAK

Ali Koç bu tarz hamlelerin menajerler tarafından oyuncuların maaşlarını artırmak için yapıldığını bildiği için konuyu FIFA’ya kadar taşımakta kararlı.