Fenerbahçe'de Kasımpaşa maçı öncesi korkunç gerçek

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Kas%C4%B1mpa%C5%9Fa+ma%C3%A7%C4%B1+%C3%B6ncesi+korkun%C3%A7+ger%C3%A7ek
ABONE OL

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Kasımpaşa maçı öncesinde hazır 11 oluşturmakta zorlanıyor.

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Kasımpaşa karşısında tamamen hazır 11 oyuncuyla sahada olmak istiyor. Ancak Kasımpaşa maçı öncesinde yapılan idmanların tamamında sadece 10 oyuncu yer alabildi. Altay, Tisserand, Sadık, Nazım, Pelkas, Mert Hakan, Ömer Beyaz, Ademi ve Cisse tüm idmanlara eksiklik katıldı. Tüm çalışamalarda yer aldı. İdmanların hepsini tamamlayabildi. Bulut elinde yüzde 100 hazır olan 10 oyuncu bulunması nedeniyle Kasımpaşa karşısında haftayı takımdan uzak geçiren isimleri de kullanmak zorunda kalacak.
 
SAKATLIKLAR KABUS GİBİ ÇÖKTÜ
 
Serdar Aziz, Luiz Gustavo ve Caner Erkin ile ikinci testi de pozitif çıkan Ozan Tufan koronavirüs nedeniyle karantina altında kaldı. Gustavo ve Ozan Tufan’ın testleri negatife döndü.  Samatta’nın durumu çok farklı. İyileşti deniyor. Ancak nasıl iyi olduğu soru işareti. Tolga Ciğerci önce iyileşti. Ancak sakatlığı nüksetti.
 
Filip Novak ve Mame Thiam hafta boyunca bir idmana çıktı, birine çıkamadı. Gökhan Gönül zaten eskiye dayalı sakatlıkları nedeniyle bir gün arayla idmanlarda yer alabiliyor.
 
Perotti de takımdan ayrı düz koşularla yetiniyor. Lemos iyileşti. Bazı günler idmanda yer alamadı. Sinan ve Valencia da iyileşti. Ancak yüzde 100 hazır değiller.  Son gün bir de Ferdi’nin sakatlığı çıktı. Takımdan ayrı düz koşu yaptı.
Sakatlığı bulunan isimlerden sadece Jose Sosa tam olarak hazır.
>