Fenerbahçe'de Erol Bulut'un transferinden haberinin olduğu 3 oyuncu

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Erol+Bulut%E2%80%99un+transferinden+haberinin+oldu%C4%9Fu+3+oyuncu
ABONE OL

Fenerbahçe'de görevinden alınan Erol Bulut sessizliğini koruyor. Ancak her gün kendisinin ağzından çıktığı iddia edilen sözler ortalıkta dolaşıyor.

Fenerbahçe’deki başarısızlığın sorumlusu olarak gösterilen Erol Bulut “günah keçisi” ilan edildi. Görevine son verildi. İmzaladığı “sessizlik yemini” anlaşması nedeniyle açıklama yapamadı. Ancak ortada dolaşan, “eline 22 futbolcu verildi. Bir türlü takım kuramadı” iddialarına çok kırıldı. Görevden alınmasının hemen ardından,  “22 oyuncu aldığımız söyleniyor. Doğru. Peki kaç tanesi benim istediğim oyuncuydu” dedi.
 
Ancak bugün de, “Göreve başladığımızda belli transferler gerçekleşmişti. 2 ya da 3 transferde benim ve ekibimin direkt isteği vardı ama onun dışında zaten belli bir liste vardı, ona göre transferler yapıldı” açıklamaları dikkat çekti.
 
Erol Bulut’un Cisse, Pelkas ve Perotti transferlerine onayı olduğu ortaya çıktı. Bulut’un Cisse’yi Samatta’nın arkasına “rotasyon forveti”, Bakasetas alınamayınca Pelkas’ı ve kilidi çözecek oyuncu olarak da Perotti’yi istediği bildirildi.
>