Fenerbahçe'de Erol Bulut imzayı atıyor! İki transfer de bitti

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Erol+Bulut+imzay%C4%B1+at%C4%B1yor%21;+%C4%B0ki+transfer+de+bitti
ABONE OL

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un 4 Ağustos tarihinde imzayı atacağı öğrenildi. 5 Ağustos tarihinde ise Mert Hakan Yandaş'ın ve 6 Ağustos'ta da Naldo'nun sarı lacivertlilere imzayı atacağı bildirildi.

  Fenerbahçe’de teknik direktörlük görevini Erol Bulut üstlenecek. Sözleşmesi bir yıllık olacak. Ayrıca 1 milyon euro karşılığı olarak kendisine 7.5 milyon TL ödenecek. Sözleşmesinde tazminat maddesi bulunmayacak. Ancak sözleşmesinde toplamda 2.5 milyon TL’yi bulan şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi primleri bulunacak.

Erol Bulut imzayı ise bayram tatilinden hemen sonra atacak. Büyük aksilik olmazsa 4 Ağustos Salı günü Fenerbahçeli olacak. Bulut’un imza töreninde yönetimi Emre Belözoğlu temsil edecek. Emre’nin takım elbise giyerek başlayacağı yeni görevindeki ilk imzası da Bulut olacak. Ali Koç törende yer almayacak. Tören FBTV’den canlı yayımlanacak. Basına açık bir imza töreni olmayacak. Törenden sonra Bulut, FBTV’ye çıkarak kanalın spikerleri tarafından belirlenen soruları cevaplayacak.

Bulut hiç izin yapmadan işbaşı yapacak. Bir süredir Emre, Volkan Demirel, Selahattin Baki ve Kemal Danabaş’la üzerinde çalıştıkları futbol yapılanmasını hızlandıracaklar.

Fenerbahçe'de iki imzanın tarihleri

Emre Belözoğlu'nun planı ise 4 Ağustos itibariyle hergün bir isme imza attırmak olacak… Bulut’un imzasından sonra ilk imzayı Mert Hakan atacak. Mert Hakan’ın imzası 5 Ağustos’ta olacak. O imzada FBTV’den canlı yayımlanacak. Sadece Emre yer alacak. 6 Ağustos’ta Fenerbahçe’nin ikinci imzasının Naldo olacağı iddialar arasında.

>