Fenerbahçe'de 2 isim 22 kişilik kadroda yok

Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+2+isim+22+ki%C5%9Filik+kadroda+yok
ABONE OL

Transfer sezonunun şampiyonu Fenerbahçe 2 ayrı takım çıkarak bir kadro oluşturdu. Oluşturulan bu iki kadroda Sinan Gümüş ve Papis Cisse yer almadı.

Fenerbahçe’de Erol Bulut’a Ali Koç ve yönetimi iki 11’in dışında gençlerin de desteğiyle 3’ünü bir 11 çıkaracak bir takım verdi.
 
Fenerbahçe’nin ideal 11’i son transferlerin ardından; Altay - Gönül, Tisserand, Lemos, Caner - Gustavo, Sosa, Pelkas - Perotti, Valencia, Samatta’dan oluşacak gibi duruyor.
 
Sarı-lacivertlilerin yedek 11’inde ise; Harun - Sangare, Sadık, Zanka, Novak - Ciğerci, Ozan, Mert Hakan - Ferdi, Thiam, Ademi olacak.
 
İşin ilginç yanı ise yeni transferler Cisse ve Sinan Gümüş ile İsmail iki 11’in dışında kalırken büyük ümitler bağlanan Serdar Aziz, Dirar, Ömer Beyaz ve Rodrigues’in de kendilerine bu 11’lerde yer bulamayacağı dikkat çekiyor.
 
Fenerbahçe 9 yabancılı sisteme de hazırlık yaptı
 
Fenerbahçe her maça 21 kişilik kadro ile gitmek zorunda… Serdar Aziz, Dirar, Ömer Beyaz, İsmail ve Rodrigues’in ilerleyen dönemde kendilerine maç kadrosunda şans verilmesi beklenmiyor. Bunun dışında yeni transferlerden; Cisse ve Sinan Gümüş’ün yanı sıra Zanka’nın da maç kadrosu dışında kalabileceği konuşuluyor.
 
Dirar, Ömer, Rodrigues, Cisse ve Zanka’nın kadro dışı kalması durumunda Fenerbahçe’nin 21 kişilik maç kadrosunda genelde 9 yabancı oyuncu olacak. Bu da Fenerbahçe’nin 9 yabancılı sisteme uyum sağlayabileceği şeklinde yorumlandı.
>