Fenerbahçe yeni transferleri için ne kadar ödedi?

Fenerbah%C3%A7e+yeni+transferleri+i%C3%A7in+ne+kadar+%C3%B6dedi?
ABONE OL

Fenerbahçe hangi oyuncuya ne kadar ödedi?.. Kime imza parası verdi? Menajerlik ücreti ne kadar verilecek?..

Yönetim tarafından bunlar açıklanmadığı için dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Yönetim her kafadan bir ses çıkmasına izin veriyor. 
 
Jose Sosa: 
 
Yönetim Fenerbahçe muhabirlerine 1.5 milyon euro verildiğini söyledi. Ancak bunun yanı sıra 1.5 milyon euro imza parası artı 750 bin euro’luk menajerlik ücreti olduğu iddia ediliyor.
 
Filip Novak:
 
Yönetime göre Novak’a 1.65 milyon euro ödeneceğini fısıldadı. Ancak üzerine  750 bin euro imza arası ve 1 milyon euro menajerlik ücreti olduğu konuşuluyor. 
 
Mame Thiam:
 
Bonservis bedeli verilmeden alındı. 850 bin euro maaş alacağı fısıldandı. Ancak Fenerbahçe’nin sezon sonunda Şampiyonalar Ligi’ne kalması durumunda Kasımpaşa’ya 2.5 milyon euro bonus ödeneceği konuşuluyor. 
 
Enner Valencia:
 
1.5 milyon euro alacağına dair dedikodular var. Ancak Meksika’dan Valencia için , “Tigres’te 4.5 milyon dolar alırken, Avrupa’da oynamak için 1.5 milyon dolar’lık indirim yaptı” haberleri çıktı. 
 
Mert Hakan:
 
12 milyon TL (yaklaşık 1.5 milyon euro) alacak. Ancak pek çok iddia var. Bunlardan en dikkat çekici olan 8 milyon TL’lik, milli takıma seçilmesi halinde devreye girecek imza parası. Ayrıca menajerine de 5 milyon TL’lik ücret. 
 
Caner Erkin:
 
Beşiktaş’tan 1.65 milyon euro alırken, Fenerbahçe’ye 8.5 milyon TL’ye yaklaşık 1 milyon euro’ya geldi. Ancak Mert Hakan’a verilen yüksek ücret nedeniyle kendisini ikna etmek için ekstra 2.5 milyon TL’lik imza parası ve 2.5 milyon TL’de menajerlik üreti ödendiği konuşuluyor 
 
Gökhan Gönül:
 
Beşiktaş’tan kazandığının neredeyse yüzde 50’sine Fenerbahçe’ye geldiği konuşuluyor. Rakam 1 milyon euro karşılığına gelen 7.5 milyon TL. (O dönem için) Ancak euro yükseldiği için Fenerbahçe yönetimi Gönül’e 1 milyon TL’lik ekstra jest yaptı. 
 
Lemos
 
1.5 milyon euro bonservis ve 850 bin euro maaş karşılığında transfer edildiği konuşuluyor. Belki de rakamları en net olan isim. 
 
Sinan Gümüş: 
 
750 bin euro alacak. Ancak Genoa’dan hangi şartlarda geldiği muamma. Isla’nın transferinde Cagliari’ye verdiği gibi İtalyan ekibine de hazırlık maçı hasılatıyla ödeme yapılacağı konuşuluyor.  
>