Fenerbahçe peşinde!

Fenerbah%C3%A7e+pe%C5%9Finde%21;
ABONE OL

Yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe'de transfer girişimleri de başladı. Cruzeiro forması giyen 19 yaşındaki Jadsom transferi için çalışmalar devam ediyor. Dimas Barbosa'nın Oscar'a benzettiği oyuncu için ortaya çıkan maddi şartlar da belli oldu.

Fenerbahçe’de gizli gündem Jadsom... Alex’ten Deivid’e, Edu Dracena’dan, Fabio Luciano’ya kadar Emre Belözoğlu'nun temas kurduğu fikir aldığı, Fenerbahçe’nin tarihine geçen Brezilyalıların tamamı 2001 doğumlu oyuncu için olumlu rapor verdi.
 
Antrenör Dimas Barbosa’nın Oscar’a benzettiği Jadsom’un haklarının yüzde 50’si için Cruzeiro Şubat 2019'da 900 bin real ödemişti. Hali hazırda genç yıldız adayının hatlarının yüzde 50’si Recife’de. Fenerbahçe Recife’ye 2 milyon real, Cruzeiro’ya da 2 milyon real ödeyerek, toplamda 4 milyon reallik bir operasyonla Jadsom'un işini bitirmeye çalışıyor. Bu rakam yaklaşık 5 milyon TL’ye denk geliyor. Videolarını izlediği Jadsom’a Başkan Ali Koç’un da ciddi anlamda hayran olduğu rakamın 1 milyon euro seviyesine yaklaşık 8 milyon TL’ye kadar çıkarılması için planlamanın hazır olduğu bildirildi. Ancak Brezilya’dan gelen haberler Cruzeiro ve Recife’nin 2 milyon euro’yu 1’er milyon euro şeklinde bölüşecekleri şekilde bir planlama içinde olması Fenerbahçe’nin şu an için önündeki en büyük engel gibi duruyor.
 
>