Fenerbahçe maçı öncesi içtiği “şurup” ortalığı karıştırdı

Olympiakos’ta herkes Fenerbahçe galibiyetinin zafer sarhoşluğunu yaşıyor… ancak bir kişi hariç.

Fenerbah%C3%A7e+ma%C3%A7%C4%B1+%C3%B6ncesi+i%C3%A7ti%C4%9Fi+“%C5%9Furup”+ortal%C4%B1%C4%9F%C4%B1+kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1rd%C4%B1
ABONE OL
1 / 8

Teknik direktör Pedro Martins. Galibiyet sonrasında 2 gol atan Masouras’ın verdiği, “şuruplar” açıklaması Portekizli teknik direktörü zor durumda bıraktı. Bununla ilgili açıklama yapmak zorunda hissetti kendini.

2 / 8

George Masouras, sırrının tükettiği “şuruplar” olduğunu söyledi. Zor maçlardan önce yapılacak bir şey mi?

3 / 8

"Normalde böyle şeylere izin verilmez. Özellikle böyle büyük maçların arifesinde. Hafta boyunca hiç. Ancak bazen istisnalar yapılır ve bu sefer istisna olmuştur. Yarıştan önceki gece menüde bazı geleneksel şuruplar vardı. Bir kez oldu. Bu yüzden defalarca tekrarlanacağını düşünmüyorum."

4 / 8

Fenerbahçe galibiyetinin ardından Vangelis Marinakis heyecanlandı. Maçtan sonra aldığınız mesaj nedir?

5 / 8

"Çok mutluydu. Gerçekten bu yılki yarışmalarda elde ettiğimiz en büyük zaferdi. Şu andan itibaren, herkes uzun zamandır söylediğim şeye ikna oldu. Takımın gelişme için çok yeri olduğuna, çok güçlü olacağına ve kendini yeniden bulmasının biraz zaman alacağına. Ama bu bir oyundu, önümüzde çok iş var."

6 / 8

Panathinaikos ile derbiye nasıl yaklaşıyorsunuz?

7 / 8

"Öncelikle Fenerbahçe galibiyeti geçmişte kaldı. Dün kazanmamız ve Avrupa'daki sıralamamıza puan eklememiz bizim için önemli olabilir ama Pazar günkü puanlar da bizim için çok önemli. Şampiyonada birinci olarak devam etmek ve galibiyetlerle devam etmek istiyoruz.

8 / 8

Zaferlerin geçici olduğunu, yenilginin ise canınızı yakabileceğini ve telafi etmek için geç kalabileceğinizi defalarca belirttim.

>