Fenerbahçe Haziran’da coşacak! Transfer planı!

Fenerbahçe’de Jorge Jesus’ın takımın başına gelmesi bekleniyor. Portekizli çalıştırıcının gelmesiyle, istediği 2 ya da 3 transfer 15 gün içinde açıklanacak.

Fenerbah%C3%A7e+Haziran%E2%80%99da+co%C5%9Facak%21;+Transfer+plan%C4%B1%21;
ABONE OL

Jorge Jesus’un gelmesiyle Fenerbahçe bomba gibi bir Haziran ayı yaşayacak. En kısa süre içinde açıklanması beklenen transferler santrfor ve sol bek mevkii için olacak. Diğer mevkiler için yapılacak 2 ya da 3 transfer ise yine ay sonu gelmeden bitecek. Haziran’dan sonra yapılacak transferler ise tamamen fırsat transferleri olacak.

Fenerbahçe’nin kamp yeri belli olduğu gibi, kampa gidecek oyuncular da belli. Gelen bilgilere göre Jorge Jesus, 13 oyuncunun ismini verdi. “Bunlar asla satılmasın. Bir yere gitmesin. Bunları kesinlikle kampta istiyorum” dedi.

Bu isimleri; Altay, Kim Min Jae, Ferdi, Samuel, Crespo, Mert Hakan, Zajc, Rossi, İrfan Can, Serdar Aziz, Arda Güler ve Serdar Dursun olarak belirledi.

Kampa gelsin ya da gelmesin diye bir oyuncu ismi belirlemedi. Gelen ilk bilgilere göre ilk kamp döneminde Jorge Jesus her oyuncuyu kadroda görmek istiyor.