Fenerbahçe haberleri… I Mesut’un kaderi Joachim Löw'ün elinde

Bild Gazetesi, Fenerbahçe'de Mesut Özil’in kaderinin Alman Milli Takımından beraber Dünya şampiyonluğu yaşadığı hocası Joachim Löw'a bağlı olduğu öne sürdü.

Fenerbah%C3%A7e+haberleri…+I+Mesut%E2%80%99un+kaderi+Joachim+L%C3%B6w%E2%80%99%C3%BCn+elinde
ABONE OL

Fenerbahçe’de Mesut Özil’in kaderi ne olacak? Joachim Löw, sarı-lacivertli takımın başına geçecek mi? Tüm bunların cevabını Bild gazetesinin baş muhabiri Matthias Marburg verdi.

Fotospor.com'un haberine göre, Bild'in günlük futbol podcast'i “Stammplatz”da moderatör Chris Höb'e açıkladı. Marburg’un sözleri şöyle:

18 Nisan'da Özil'in danışmanı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Mesut Özil'in geleceği hakkında konuşmak için Türkiye'ye uçtu. Ama Koç şu anda yurt dışında. Yeni toplantı önümüzdeki birkaç gün içinde gerçekleşecek. Çünkü Özil, Fenerbahçe’de oynamaya devam etmek ve tekrar atak yapmak istiyor.

Bunu yapmasına izin verilip verilmeyeceği, Mesut Özil'in kariyerinin en büyük başarısını birlikte kutladığı adama bağlı olabilir. Dünya şampiyonu teknik direktör Joachim Löw!

Özil, ancak yeni teknik direktör yaz aylarında kendisiyle çalışmayı planlarsa bir şans daha elde edecek. Türk medyası sık sık Löw'ün Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olacağını yazıyor. Ancak bilgilerimize göre durum bundan çok uzak.

Marburg'a göre bir sonraki Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü de Özil’i kullanmazsa, Los Angeles’e geçme olasılığı yüzde 70-80.