Fenerbahçe Haberleri I Jorge Jesus’tan derbi raporu!

Jorge Jesus, yardımcısı Joao De Deus’un Beşiktaş derbisini de takip etmesini istedi… Ancak Başkan Ali Koç, takımın motivasyonun bozulabileceği iddiasıyla talebi reddetti. Stada gelmeyen Portekizli teknik adamın 1 numaralı ismi de TV başından izlediği derbi ile rapor hazırlayarak sarı-lacivertli kulübe gönderdi.

Fenerbah%C3%A7e+Haberleri+I+Jorge+Jesus%E2%80%99tan+derbi+raporu%21;+
ABONE OL

Fenerbahçe’de gündem Jorge Jesus. Portekizli teknik adamla görüşmeler sürüyor. Jesus yardımcısı Joao De Deus’un Beşiktaş derbisini de takip etmesini istedi. Başkan Ali Koç takımın motivasyonunun bozulabileceğini gerekçe göstererek bu talebe olumsuz yanıt verdi. De Deus’ta derbiyle ilgili raporunu karşılaşmayı TV’den izleyerek verdi. Bu arada Jesus da derbiyi izledi.

Jesus’un derbiyle ilgili bir raporu olmadı. Ancak Portekizli teknik adam yardımcısı De Deus’un derbiyle ilgili hazırladığı raporu bizzat kendisinin imzasıyla Fenerbahçe’ye sundu.

Jesus çok güvendiği De Deus için 1 milyon Euro maaş istemişti.

Jesus’un beyni olarak kabul edilen Portekizli teknik adamın, Jesus başarılı olursa Fenerbahçe’de birinci adam olarak devam edeceği iddia ediliyor.