Fenerbahçe Haberleri... Fenerbahçe'de Pereira gitti, gölgesi kaldı...

Fenerbahçe, Adana Demirspor karşısına bir kez daha Zeki Murat Göle ile çıkacak… Göle’nin takımın başında sahada olmasını sağlayan ise Vitor Pereira’nın kovulmayan yardımcıları. Bu yardımcılardan Felipe Jorge Monteiro Almeida’nın ProLisansı.

Fenerbah%C3%A7e+Haberleri...+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Pereira+gitti,+g%C3%B6lgesi+kald%C4%B1...+
ABONE OL
Teknik heyetten bir kişinin ProLisansının olması yeterli olduğu için ve Fenerbahçe’nin resmi sitesinde de Felipe Monteiro’nun adının resmen yer alması nedeniyle sarı-lacivertlilerin Adana Demirspor maçında herhangi bir sıkıntısı yer almıyor.
 
Göle’nin Adana Demirspor karşısındaki seçimleri merak ediliyor. Forvette Serdar Dursun işe Valencia hazır. Berisha yok. Kanatlarda Burak, Pelkas, Rossi, Ferdi, Osayi-Samuel, Nazım ve Novak var. Son dönemde Osayi ve Ferdi bek oynuyor. Ancak Göle Nazım ve Novak varken aynı riski tekrar alır mı bilinmiyor. Ortada  İrfan Can, Mesut, Meyer, Sosa, Mert Hakan, Crespo, Zajc var. Taraftar Crespo’yu seviyor. Mesut Özil ise banko duruyor. Üçüncü oyuncu İrfan Can, Sosa ya da Mert Hakan olacak.
 
Stoperde ise sürpriz olmazsa Szalai ve Kim’in formalar garanti. Kalede de Altay’ın sakatlığında Berke’yle devam edileceği kesin.
 
>