Fenerbahçe Haberleri... Fenerbahçe’de Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu şoku!

Fenerbahçe, Ömer Faruk Beyaz felaketinden sonra yine aynı kabusla karşı karşıya kaldı. Ferdi Kadıoğlu ile Berke Özer, kendilerine Avrupa'da takım bakıyor. Kulübün para teklifini bile duymak istemediler.

Fenerbah%C3%A7e+Haberleri...+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de+Berke+%C3%96zer+ve+Ferdi+Kad%C4%B1o%C4%9Flu+%C5%9Foku%21;
ABONE OL
Fenerbahçe’de çifte şok yaşanıyor… İki genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu ile Berke Özer, sarı-lacivertli yönetimin teklifini kabul etmedi. Bugünden itibaren serbest oyuncu olarak istedikleri takımla görüşme yapabilecek. Ferdi’nin menajeri ilk resmi görüşmesini Nott’m Forrest, Berke’nin menajeri ise Atletico Madrid ile yapacak.
 
İki oyuncunun da, menajerinin de fikri aynı. “Genç oyuncuların Fenerbahçe’de parlama şansı yok.”
 
Sezon başında Ömer Faruk da bu yüzden ayrılmış, Stuttgart’a gitmişti. 
 
Ferdi’nin Hollandalı menajeri son görüşmede, “başka bir ülkeden başka bir takımı tercih etmiş olsaydı, şu anda Hollanda Milli Takımı’nda oynuyor olurdu. Şu an düşündüğümüz para değil. Oyuncunun kariyeri” dedi.
 
Berke’nin menajerinin sözleri ise, “bize verilen sözler tutulmadı. Altay sakatlanmasa oyuncumun forma giyme şansı yoktu. Şansımızı yurt dışında deneyeceğiz” oldu.
 
İki oyuncunun menajerinin de para konuşmak yerine sürekli kariyer planlarından bahsetmesi oldukça dikkat çekti. Görüşmelerde hiç rakam gündeme gelmedi.
 
>