Fenerbahçe Başkanı Ali Koç çok can yakacak

Fenerbah%C3%A7e+Ba%C5%9Fkan%C4%B1+Ali+Ko%C3%A7+%C3%A7ok+can+yakacak
ABONE OL

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa karşısında alınan 2-0'lık yenilgiden sonra iyice çılgına döndü. Yönetim Kurulu toplantısında radikal kararlar alacağı, kimsenin gözünün yaşına bakmayacağı, bir çok ismin üstünü çizeceği belirtiliyor.

Kasımpaşa karşısında alınan 2-0’lık yenilginin ardından Fenerbahçe’de hafta içi yapılacak yönetim kurulu toplantısında çok sert kararların alınması bekleniyor… bu kararlardan bazılarıyla ilgili olarak ilk bilgiler netleşmeye başladı.

* Mart ayının 15’ine kadar olan alacakları tamamlanan futbolculara hafta içinde BeinSports’un yapacağı ödeme sonrasında ödemelerinin büyük bir kısmının tamamlanması sözü verilmişti. Ancak BeinSports 197 milyon TL beklenirken 103 milyon TL ödeme yapınca, bu da bahane olarak gösterilecek ve ödeme yapılmayacak.

* Emre’ye son haftalarda yaptığı agresif hareketler ve gördüğü kırmızı kart yüzünden para cezası kesilecek. Ayrıca Ozan’a da ceza gelecek.

* Falette’in kiralık sözleşmesi feshedilecek. Rodrigues’in kiralık sözleşmesinin feshedilmesi denenecek.

* Alper’in sözleşmesi feshedilecek.

* Tolgay, Jailson, Zajc ve Allahyar’dan bir ya da birkaçı kadro dışı bırakılacak. Menajerleri çağrılacak. Kendilerine takım bulmaları istenecek.

* Gelecek sezon kalması düşünülmeyen, Mehmet Ekici ve Tolga Ciğerci’ye kalan maçlarda şans verilmeyecek. Hasan Ali ise kendisine önerilen sözleşmeyi kabul etmezse o da kadro dışı kalacak.

* Gelecek hafta oynanacak Malatyaspor maçından başlamak üzere Ömer dışında Muhammed, Cenk ve Gürkan da şans bulmaya başlayacak.

>